top of page
 • Ako sa môžem objednať?
  Objednať sa môžete rezerváciou termínu cez rezervačný systém (Služby --> Objednať termín) alebo kontaktom na telefónnom čísle + 421 904 180 084 či zaslaním e-mailu na petronela@nella-vita.com.
 • Ako prebieha platba za poskytnuté služby?
  Po konzultácii Vám vystavím faktúru za objednané služby počas konzultácie, pričom faktúru na úhradu zasielam e-mailom. Platba v hotovosti nie je možná.
 • Ako dlho budem čakať na spracovanie materiálov?
  Spracovanie materiálov je časovo náročné a to najmä z dôvodu individuálneho prístupu a rozsiahlych dokumentov ktorých spracovanie vyžaduje istý čas. Materiály Vám budú zaslané na mailovú adresu najneskôr do 2 týždňov od termínu konzultácie. Výnimku tvorí prípad kedy si objednáte službu Analýza stravovania (záznam príjmu stravy kedy si počas 5 dní zapisujete všetko čo skonzumujete a vypijete), pričom materiály začneme spracovávať až po prijatí tohto záznamu od Vás. V tomto prípade sa prirodzene celkový proces posúva minimálne o 5 dní.
 • V akej forme dostanem spracované materiály?
  Spracované materiály zasielam vo formáte pdf na poskytnutú mailovú adresu. Vo výnimočných prípadoch kedy napríklad seniori nemajú počítač alebo sú zvyknutí na čítanie textu v papierovej forme, materiály zasielam v tlačenej podobe poštou :)
 • Mal/a by som sa na konzultáciu špeciálne pripraviť?
  Na konzultáciu nie je nutné prísť nalačno ani hneď ráno. Meranie na prístroji InBody prebieha na boso v oblečení a meranie je možné kedykoľvek počas dňa, pokiaľ bude meranie opakované za rovnakých podmienok. Pri vyhodnotení analýzy telesného zloženia sledujem najmä parametre ako telesný tuk, svalová hmota, vnútrobrušný tuk alebo obvod pásu/bokov, pričom tieto parametre sú nezávislé od oblečenia alebo príjmu tekutín či jedla počas dňa. V prípade akýchkoľvek ochorení môžete priniesť kópie lekárskych správ k nahliadnutiu. Na konzultáciu si vyhraďte hodinu svojho času a dobrú náladu :)
 • Kedy je vhodné objednať sa na kontrolnú konzultáciu?
  Na kontrolnú konzultáciu vrámci ktorej prebieha analýza telesného zloženia a konzultácia zmien v stravovaní, prípadne ich potrebná modifikácia, sa odporúča 1,5 - 2 mesiace od implementácie nutričných odporúčaní a receptov do každodenného života.
 • Poskytujete aj párové konzultácie?
  Áno. Pokiaľ by ste chceli zmenu stravovania riešiť s partnerom, konzultácia trvá 2 hodiny a spoločne odkonzultujeme zdravotný a nutričný stav. Túto informáciu je však dôležité oznámiť vopred aby som si na konzultáciu vyhradila 2 hodiny.
 • Je možné objednať služby aj vo forme darčekovej poukážky?
  Samozrejme :) Stačí ma kontaktovať a vytvorím poukážku podľa Vašich predstáv.
bottom of page